Automatyka domowa

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Automatyka domowa

Automatyka domowa

Dzięki postępowej metodzie można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową albo jeszcze nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, może istnieć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę dużo dzieli się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest niebezpiecznym błędem!

Jak ukazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest wskazane dla środowiska naturalnego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz i ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a również z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na trasa, nawet kiedy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości tej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni sposób w wszelkiej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest pewny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na tym, że pewne procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy i nowe narzędzia i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stanie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś jest w byciu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na ostatnie, jak korzystny jest nasz pies (w obu przypadkach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), toż o mieć kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej delikatnym dla psa. Stąd też o poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w zasięgu domu oraz doskonałe zdefiniowanie miejsc dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system razem ze Ważna zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie można łatwo dodać do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie bądź w wyniku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna istnieje tyle ciekawa, że może skutkować niezależnie od tego lub potrafimy w znanym domu wspomniany system SmartHome bądź ponadto nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, a przy obecnym są prostą i dostępna metodą potwierdzania tego, co już dzieje się w zakładzie. Dzięki temu znacznie urządzeń oraz będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się jednak jedynie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może kupić ogromną popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w toku 10 lat staną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to faktycznie kuszące perspektywy, należy brać się z dowolnymi problemami, które mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie okazuje się z sieci czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu także z sieci przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domu mają zdolność i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w swym domu nawet w toku naszej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w domu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która mówi na pomoc takich podejść, istnieje więcej to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na dokonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wnętrze domu w tak rozwiniętą metodę to ciężki temat, lecz toż wyłącznie złudzenie a wszystka przestrzeń może sterczeć się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie małym kosztem możemy napawać się komfortem który pozwala nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w porządek „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w wszyscy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych modułów oraz co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w postępowanie ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju przyjmie w przyszłości technologia smart home, już teraz wynosi ona kuszącą propozycję dla osób potrzebujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne oczywiście są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w miejscach i stopień natężenia naturalnego światła To też sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z pomieszczeń w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia odnoszą się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest krępująca dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób samą spośród najważniejszych zalet, jakie daje instalacja w budynku tego gatunku organizmu będzie obecne, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być mogą się te niezwykle podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a oraz inne, mniej popularne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod własne sprawy. Choć tenże jedyny czujnik (oraz po spełnieniu odpowiednich miejsc), pewnie nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną cechę tego poradnika , dotyczącą projektowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym pozostaje się bardziej trwały na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż więcej nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto również przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które stosowane są przez duże marki na targu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu i na podzielenie inwestycji na stany. Poznaniem tym wypowiada się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było kierować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo same komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się tworzenie i wzmacnianie systemu, natomiast to spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze wykonany, jest usunięcia z starych krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywiście jest pewna- zdradzil zone, wzrost w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze bliskim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci oraz nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o dania własnej firmy Ampio

Chciałbym wykonać w nim mało # inteligentnydom Co prawda w grup jest on już wykończony, czyli nie mam możliwości jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale sądzę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma kupi na latanie ponad 100 nowych efektów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a dodatkowo możemy zobaczyć, czy puściło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia domu z drugimi instalacjami; w działalności znaczy to, że np. uruchomienie danej sceny może mieszać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w inteligentne domy Wrocław salonie.

Coraz dobrze osób planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i pomagają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny czas, aby móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem dokonuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może zrobić samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie iż to obecnie nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i złapie się po tym jak będziemy w sposobie – naprawdę będzie robiło działanie w budynkach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i bardzo istotnym, zaoferowany w niezwykle łatwej formie, dzięki dlaczego jego budowa i budowa ma tylko kilka chwil, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w swoim domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Ilona 2018-09-10

Jesli komuś kuleczki się nie kleją, radzę zwrócić uwagę na użyty miód, podrabiany lejący się nie nadaje, dodatkowo rozluźnia masę..

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-10

Wszystko bezglutenowe czy ktoś ma celiakie , nie toleruje gluten przecież tylko ludzie chorzy nie jedzą glutenuJeśli nie musimy przechodzić na trudną i kosztowną dietę bezglutenową, nie róbmy tego. Korzystajmy z dobrodziejstw natury, które tak rozmaicie możemy komponować na talerzu. Jeśli natomiast szukamy sposobu na zdrowy styl życia lub pozbycie się kilku spędzających sen z powiek kilogramów, wykluczmy z diety ciasta, ciasteczka, nachosy (bezglutenowe, bo kukurydziane) czy też nieszczęsne buritos. Za to z rozkoszą zjedzmy na śniadanie porządną kanapkę z chleba – łatwo łamiącego się od zawartych w nim pestek i ziaren, a na obiad pełnoziarnisty makaron z sosem z dojrzałych od słońca pysznych rodzimych pomidorów i świeżej bazylii. Bo pamiętajmy, że zawarty w nich gluten nie jest naszym wrogiem.

noavatar.png
Falibor 2018-09-11

Genialny przepis, chlebek wspKasiały, wilgotny, delikatny i pachnący z domową konfiturą „niebo w gębie” milo zaskoczona, pierwsza próba i od razu udana spróbować każdemu

noavatar.png
Piotrek 2018-09-11

Super strona .

noavatar.png
Jasiu 2018-09-11

Ciasto daktylowe jest obłędne! tyle co nic, a smak mmmm…rakieta takie wilgotne wypieki. Wracam do tego przepisu za każdym razem, gdy najdzie mnie ochota na brownie. Dzięki

noavatar.png
Arek 2018-09-11

Dzień dobry w końcu kupiłam złote siemię lniane-te najzdrowsze;) mam młynek w domu … czy lepiej jeśli zmiele je i potem zaprze gorącą wodą czy lepiej całe ziarna zalać woda i nie mielić-która opcja jest lepsza ku zatrzymKasiu więcej dobrych właściwości?

noavatar.png
Edwin 2018-09-11

Cześć bardzo potrzebny post, niestety często myślimy, że biszkopt czy chrupek kukurydziana to idealna przekąska dla naszych dzieci. Ja mam ich trójkę. Najstarsze już w przedszkolu. Uwielbiają zupy warzywne i owoce, bez śniadKasia nie wyjdą z domu, ale zaobserwowałem, że od czasu pójścia do przedszkKasiu córeczka, która uwielbiała mięsko, brokuły i jajka nagle najchętniej jadłaby suchy chleb, na szczęście zytni na zakwasie też jej smakuje, synek natomiast zawsze zajadal się wszelkimi kaszami, a teraz mówi, że czegoś nie lubi zanim spróbuję. Na szczęście zupy nadal stanowią u nich podstawę. Najmłodszy dopiero poznaje smaki, ale widzę już ze zje wszystko jeśli dodam pomidorów, więc króluje u nas pomidor, brokuły z pomidorem, cukinia z pomidorem, tuńczyk z pomidorem… zechcialabys podzielić się z nami swoimi pomysłami na przekąski dla naszych pociech? że ja kuchnia jestem zachwycona, mój mąż zgubił 1 kg bez żadnego wysiłku i tylko pyta czy dziś obiad od

noavatar.png
Nicefor 2018-09-11

Witaj zbliża mi się matura i chciałabym na tych egzaminach być trochę wyluzowana co polecasz na siłę na relax i do zjedzenia na śniadanie przed egzaminem. Co zrobić z sobą dzień wcześniej.

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-11

To jest ochydne są lepsze diety i skutecznie i nie kosztowne w kilka stawek .

noavatar.png
Nawoja 2018-09-11

Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

noavatar.png
Długomił 2018-09-11

Wszystkiego co najlepsze. Rób swoje bo robisz to świetnie i jesteś po prostu dobrym człowiekiem 😘 niech ludzka zawiść nigdy nie wytrąci z równowagi, a zdrowie niech ci sprzyja.

noavatar.png
Masław 2018-09-11

Dziękuję, świetny artykuł. Dobrego wesołego dnia ?

noavatar.png
SykstuS 2018-09-11

A jak ma sie ten snnuplement w sporcie zawodowym? jest to wolne od doppingu? zainterrdowana ze wzgledu na wyczynowy sport mojego partners. Bylabym wdziecczna za odpowiedz.

noavatar.png
wirgiliusz 2018-09-11

A co z mlekiem i daktylami .

noavatar.png
Miron 2018-09-11

Pyszne! mała zajadała aż miło było patrzeć! 👌

noavatar.png
Otto 2018-09-11

już przekazuję Proszę wybaczyć

noavatar.png
Ksymena 2018-09-11

czy jak zamiast całych jajek dam tylko żółtka, to też wyjdzie? i czy dać ich wówczas więcej? niestety mam nietolerancję białka jajek 🙁

noavatar.png
Eleonora 2018-09-11

z mikrofalówką jestem na

noavatar.png
Januariusz 2018-09-11

Wczoraj zamowilam i czekam z niecierpliwoscia.

noavatar.png
Dobrosław 2018-09-11

Muszę zrobić mojej córci. Tylko czy brokul i cukinia ugotowana czy surowa?

noavatar.png
Noemi 2018-09-11

Moim treningiem jest codzienna rehabilitacja, to dzięki niej zyskuję lepszą sprawność fizyczną. Ten rodzaj motywacji myślę, że jest nieporównywalny z żadnym innym. Mimo miażdżących opinii lekarzy, że po poważnym złamKasiu kręgosłupa nie da się nawet w minimalnym stopniu wrócić do sprawności sprzed wypadku, ja robię jedno – ćwiczę wiecie co, niewiele brakuje mi aby samodzielnie stanąć na nogi a nawyk codziennych ćwiczeń pozostanie ze mną na bardzo długo, oby na zawsze 😉

noavatar.png
Kleopatra 2018-09-11

A co sądzi o piciu soku każdego ranka?

noavatar.png
Borzysława 2018-09-11

Piję taki koktajl codziennie od ponad pół roku jest pyszny sama sobie go wymyśliłam, a tutaj takie zaskoczenie, że to co robię już tyle czasu pojawiło się na stronie dodaję do niego cynamon oraz płatki owsiane

noavatar.png
Drogosław 2018-09-16

Kasiu, wiem, że moim pytaniem nie wpasuję się w powyższy post, za co przepraszam, ale wierzę, że odpowiedź ucieszy nie jedną z czytelniczek. Często zdarza mi się chrupać w pracy wafle ryżowe. Co o nich myślisz? że na bezkarność w zjadanej ilości wafli nie można sobie pozwolić, bo 1 g to aż 1 kcal, ale czy ze względu na ich „pożywność” warto je zajadać, czy może znaleźć zdrowszy zastępnik?. Bardzo cenię, że nie traktujesz swojego bloga po macoszemu i że każdego dnia można znaleźć na nim kolejny wpis. Powodzenia i sukcesów w rozwoju bloga!

noavatar.png
Bożo 2018-09-16

W ciąży nie powinno się niczego stosować bez konsultacji z lekarzem.Pozdrawiam

noavatar.png
Eustachiusz 2018-09-16

Dziękuję za ten wpis. Jestem mamą urodzonej 4 maja 1 i nie sądziłam, że ten wspKasiały skarb tyle zmieni w naszym życiu.Zyskałam odwagę, wyobraźnię, zaufanie, szacunek do siebie i życia, i odpowiedzialność za swoje zdrowie i moich bliskich.

noavatar.png
witalis 2018-09-17

Zabieram się za nie jeszcze dziś! do środka każdej kulki włożę jeszcze zblanszowany migdał! 😉 wspKasiały prezent walentynkowy 😉

noavatar.png
Janusz 2018-09-17

Podpinam się pod komentarz tego brakuje

noavatar.png
Marita 2018-09-17

Dołączam do pytKasia, pozdrawiam

noavatar.png
Romek 2018-09-17

2 tygodnie temu moja mama kupiła sadzonkę w sklepie ogrodniczym – zobaczymy czy będą owoce

noavatar.png
Oktawian 2018-09-17

A co sądzi o piciu soku każdego ranka?

noavatar.png
Jarek 2018-09-17

Witam, ile kalorii ma jedna taka kulka?

noavatar.png
Slawobora 2018-09-17

Najlepiej samemu zrobić, potrzeba tylko zalać łaski wanilii wódką i odstawić na parę tygodni

noavatar.png
Florian 2018-09-17

Dobrze napisane, a ja również uważam chociaż sama tez jestem dietetykiem i wiem ze od wyksztalcenia wazniejsza jest wiedza , tego co nauczyłam sie o zdrowym odżywiKasiu w książek i netu nie uczą na żadnych studiach,a co do dzieci powyżej 2 roku zycia uważam ze można stosować te same zasady zdrowego odżywiKasia w proporcjonalnych ilościach,pozdrawiam dla.

noavatar.png
Ostrobod 2018-09-17

Jakiej firmy polecasz ?

noavatar.png
Longin 2018-09-17

Super:))) klasyczną wersję, ale jak dla mnie zdecydowanie za dużo mięsa, za którym nie przepadam. Z przyjemnością wypróbuję))))

noavatar.png
Barabasz 2018-09-17

Kasiu, a czy można zjeść śniadanie białkowo-tłuszczowe treningu? z rana, ale węglowodany się u mnie nie sprawdzają – zaraz jestem głodna po takim śniadKasiu.

noavatar.png
Nikifor 2018-09-17

Wyglada przepysznie można pominąć mus kokosowy ? ewentualnie jakaś propozycja zamiennika ?Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

noavatar.png
Gerwazy 2018-09-17

a ser mozarella to kozi uzywa?

noavatar.png
Przemyslawa 2018-09-17

Prosze o cierpliwość.

noavatar.png
Cibor 2018-09-17

Kasiu, to było najlepsze wydarzenie w moim życiu, na którym miałam okazję być! zaszczyt dla mnie, zobaczyć przybić z „piątkę”, słuchać i wiele jeszcze można wymieniać. Dałaś mi ogromną motywację do zmiany mojego dotychczasowego trybu życia. Wiele bym dała, aby móc porozmawiać z „sam na sam”. Dziękuję za wspKasiałą sobotę. Nie mogę się doczekać kolejnego treningu z wspKasiałą, piękną kobietą. Uwielbiam drobna osoba, a tak wielkie i piękne wnętrze!Kasiu !! <3

noavatar.png
Klaudian 2018-09-17

Tradycja, a nie post.

noavatar.png
Cezariusz 2018-09-17

Można czyms innym zastapic orzechy do ciasta?

noavatar.png
Radzislawa 2018-09-17

A jakąś konkretną piłkę poleca?

noavatar.png
Klementyna 2018-09-17

Ile należy pić zielonej herbaty dziennie ?

noavatar.png
ursus 2018-09-18

Kwas fitynowy dostarczamy organizmowi spożywając warzywa strączkowe, bo te mają go najwięcej. Co się z nim dzieje w naszych organizmach? kwas ten ma szczególną właściwość: wiąże minerały: żelazo, cynk, wapń, magnez i inne tworząc z nimi sole (fityniany) zanim te bio-pierwiastki zostaną wykorzystane przez organizm. W sKasiuch są już dla nas bezużyteczne i po prostu je wydalamy. Ponadto kwas fitynowy blokuje pepsynę – enzym niezbędny do trawienia białek oraz amylazę niezbędną do przetwarzKasia skrobi w cukier czy trypsynę.Ale… warto przed spożyciem nasiona roślin strączkowych moczyć w wodzie o temperaturze pokojowej z dodatkiem np. soku z cytryny, doprowadzając je do kiełkowKasia. Należy pamiętać, żeby wodę, w której moczyło się nasiona odlać i ugotować je w nowej porcji.Ograniczyć lub wykluczyć spożycie produktów z kwasem fitynowym powinny kobiety w ciąży. Także osoby 1 + i małe dzieci. Oraz osoby, które maja zaniedbaną florę bakteryjną jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
Edytka 2018-09-18

A ja uwielbiam jesień piękna pora roku. Mówi się, że jesień to deprymujący okres, a wystarczy pozytywne nastawienie Genialnie teraz wygląda ten blok

noavatar.png
Fidelia 2018-09-18

Masakra jakaś, może trzeba pomyśleć o zmianie pracy, badKasia mówią i zresztą sama czujesz po sobie że to chyba na dłuższą metę się nie da… że ciężko ale tutaj innego wyjścia chyba nie ma 😉

noavatar.png
Misiek 2018-09-18

Czy można prosić o przepisy na śniadKasia bez węgli ? takich przepisów na posilek przedtreingowy, ktory robie ok 1 rano

noavatar.png
Ciecimiar 2018-09-18

Wszystko już działa

noavatar.png
Oliwia 2018-09-18

Co to jest ten proszek zasadowy? sie z tym nie spotkalam?

noavatar.png
Budzimir 2018-09-18

zrobiłam z mąk podanych w przepisie, pychotkaaaaaaaaaaaaa <3 pozdrawiam wszystkich żyjących zdrowo

noavatar.png
patrycja 2018-09-18

Jutro bedzie u mnie na stole ?

noavatar.png
ulka 2018-09-18

banany obieramy na początku?

noavatar.png
Januariusz 2018-09-19

Przepiękne ujęcie jedno z najpiękniejszych najbardziej naturalnych które dotychczas widziałam. Czy to robiła to zdjęcie ?.A co do snu bardzo ważna sprawa. Jak miałam małe dzieci mój mąż pytał się jaki prezent chce na urodziny a ja odpowiedziałam 4 godziny snu w nocy…Teraz dzieci dorosły są mogę spać czasami nie ,bo zbliżająca się menopauza komplikuje sprawy. Pozdrawiam i dziękuje za ten i inne ciekawe artykuły.

noavatar.png
Gniewomir 2018-09-19

Zrobić ładowanie węglowodanami na wieczór dzień wcześniej (carb back loading )

noavatar.png
Gerarda 2018-09-19

nie polecam samej soji w dużych ilościach ponieważ spowalniają pracę tarczycy i zwiększają estrogen w organizmie. Wszystko z umiarem

noavatar.png
Łukasz 2018-09-19

Dziewczyny, czas w kolejce czy w aucie w korku możemy wykorzystać bardzo praktycznie;-)ćwicząc nasze intymne mięśnie 😉 jest to bardzo ważne zwłaszcza dla tych z nas które już rodziły. Zawsze nie mammy na to czasu czy pamięci, a czas w kolejkach czy korkach jest na to idealny 😉Ćwiczenie mięśni kegla bardzo poprawiło mi życie seksualne po porodach a na przyszłość przyda się aby zapobiegać nietrzymKasiu moczu 😉 (Serie zacisków po 1 i po 5 sekund) wszystko warto ćwiczyć, nie tylko ciało na zewnątrz

noavatar.png
Niedamir 2018-09-19

Czekałam na to!! to strzał w dziesiątkę dla mnie, trenuję triathlon, i to jest coś dla mnie!;))

noavatar.png
Julietta 2018-09-19

Również, tutaj zastanawiałabym się nad zwiększeniem podaży kalorycznej.

noavatar.png
Tadeusz 2018-09-20

Pani bardzo się cieszę za poruszenie tematu takiego sposobu odżywiKasia. Ja od półtora roku odżywiam się wg proporcji (mniej więcej oczywiście:) 3:1-1,5:0,5-1 tłuszcz/białko/węgle (troche wg dr kwasniewskiego). Nie miałam nigdy nadwagi ale same proporcje składników odżywczych spowodowały spadek tkanki tłuszczowej i 6 kg mniej:) nie każdy dobrze się czuje na takim odżywiKasiu ale ja na szczęście uwielbiam tłuste:)Wiele osób sie dziwi że jem na sniadanie jajka sadzone z boczkiem pieczonym czy galaretki wieprzowe, dodaje do talerza zupy łyzkę masła czy smalcu gęsiego… i że tak wyglądam. Tłumaczę, że od tłuszczu nie przybędzie nam tkanka tłuszczowa, jednak nikt nie zwrócił uwagi że nie zajadam pączków, chleba i fury ziemniaków do żeberek, no i w ogóle święta zasada: jedz małopozdrawiam serdecznie

noavatar.png
ulka 2018-09-20

dodatek słodki ;D

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-20

Polecam np. firmy

noavatar.png
Febronia 2018-09-20

Super! wszystko widać. Dziękuję i życzę magicznych ???

noavatar.png
Nikifor 2018-09-20

Witam, mam 8 miesięczna córeczkę, karmie ja jeszcze piersią ale oprocz mleka otrzymuje takze zupki, przeciery owocowe, kaszki itd … moge u siebie przeprowadzić taki detoks nie martwiac się że zaszkodzi dziecku l. Czy lepiej wstrzymać się do odstawienia? serdecznie.:)!

noavatar.png
Kajetan 2018-09-20

tego smaku nie da się zastąpić:)

noavatar.png
Mirek 2018-09-20

Przy problemach z tarczycą minimalna podaż węglowodanów to 1 g

noavatar.png
Dacjan 2018-09-20

Wykonuje treningi juz od miesiaca z najnowsza plyta sa swietne. Codziennie walcze z soba by wstac rano godz wczesniej by zrobic trening

noavatar.png
Marysia 2018-09-20

Ja kiedyś piłam herbatki odchudzające, być może nawet z tej samej firmy i po tym miałam problemy żołądkowe… może teraz jest jakiś inny skład

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-20

Właśnie zastanawiałam się nad suplementacją 1 + dziękuję za obszerny post w tym temacie nie daje mi spokoju tylko jedna rzecz – to jest magnez który jest suplementem diety, a nie magnez zarejestrowany jako lek.. czy warto zaufać produktowi, który nie jest przebadany?Pozdrawiam serdecznieJoKasia

noavatar.png
Jowita 2018-09-21

Gdyby zamiast cukru kokosowego wziąć ksylitol to ilość taka sama?

noavatar.png
Edgar 2018-09-21

To normalne buraki potrafią faktycznie piec się przez godzinę albo i dłużej

noavatar.png
Mironiega 2018-09-21

Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

noavatar.png
Leszek 2018-09-22

Czy te wszystkie mąki można zastąpić mąka gryczaną?

noavatar.png
Danka 2018-09-22

Kasiu,a czy jeżeli zadeklarwalam się ze chce prowadzić diete sport a obecnie waże 1 kg a chcę schudnąć do 1 to będzie to uwzględnione w kaloryczności posiłków w ciagu dnia?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

noavatar.png
Angela 2018-09-23

Super strona internetowa

noavatar.png
Dominik 2018-09-23

Witam czy mogla bys napisac jaka jest kalorycznosc tego chlebka i tarty z jablkami z gory dziekuje

noavatar.png
Myślimir 2018-09-23

najlepsze? ? ?

noavatar.png
Febronia 2018-09-23

e, to nie do) tylko do na początku😉

noavatar.png
Kaja 2018-09-23

Dzięki za mega pozytywną energie ! na kolejny trening! tym razem ?

noavatar.png
Germanik 2018-09-23

Wygląda mega smacznie, muszę wypróbować koniecznie w swoim domu fit to nie tylko wyrzeczenia ale i zdrowe pyszności

noavatar.png
Agata 2018-09-23

Szkoda, że nie w..

noavatar.png
Frumencjusz 2018-09-23

Uwielbiam sobie pospać no ale cóż w dzisiejszym świecie czasem ciężko przeznaczyć 8 godzin na sen

noavatar.png
Florenty 2018-09-23

Świetna płyta! to, że mogę łączyć bloki jak mi się podoba. Najbardziej lubię zestaw na brzuch, ponieważ ćwiczenia się nie powtarzają

noavatar.png
Noemi 2018-09-23

Wyglądają obłędnie, dziś po treningu wypróbuję jak smakują

noavatar.png
Ernestyna 2018-09-23

pół kaszy jaglanej? jak to rozumieć?

noavatar.png
Nikifor 2018-09-23

Kasiu , pełno super pomysłów, i ten sweter na zdj meeega! czy ktos wie gdzie mozna taki dostać?

noavatar.png
Niegowoj 2018-09-24

Kasiu planujesz wprowadzić do sprzedaży słoiczki dla dzieci swojej marki?

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-24

Robiłam i polecam przepyszne danie:)

noavatar.png
Ernesta 2018-09-24

Kasiu, czy jest jaki sposób żeby zwykłe naleśniki również były zdrowe? Pozdrawiam.

noavatar.png
zbyszek 2018-09-24

Super opcja, od miesiaca korzystam z by … dosc duzo cwicze (bieganie fitness). W zwiazku z tym mialam czasem problemy z dostosowaniem posilkow. Teraz bede miala jeszcze wieksza motywacje do cwiczen bo bede miala je zapisane w kalendarzu. Wielkie dzieki!

noavatar.png
Ingryda 2018-09-24

Zdecydowanie przysiady! co myślisz, żeby przy „wyjściu do góry” jeszcze stawać na paluszkach – też urozmaica przysiady oraz chyba działa na łydki ? 😉

noavatar.png
Magdalena 2018-09-25

Dziękuję serdecznie

noavatar.png
Olaf 2018-09-25

Kiedyś pytałam o dietę wegetariańską, odpowiedź brzmiała, nie mam jej w planach, a tu proszę, a jednak. 🌺🌻🌹🤗‼️

noavatar.png
Hilaria 2018-09-25

Też bym chciała mieć taki zapał…

noavatar.png
Krzesław 2018-09-25

Wooooow w jesteś.niesamowita!!! ma drugiej takiej trenerki i dietetyk jak ty!! najlepsza!!

noavatar.png
Niedamir 2018-09-26

Kasiu skąd się bierze celluit? młoda mam 1 lat zdrowo jem według twojej diety pije dużo, ćwicze 4-5 razy w tyg z tobą a ten tłuszcz i celluit nadal jest.Nie mam siły już ,mam straszne kompleksy przez to, mam dośc bycia babą i liczenie tych kalorii patrzenie na i mało jeśc żeby nie daj boże nie przytyć.Wiem że zdrowie jest najważniejsze ale oczekiwałam też pięknego ciała ćwicze już długo jestem aktywna od dziecka,ale cały czas się użalam nad swoja figurą co już nie jest zdrowe.Faceci mają łatwiej,nie chcę być kobietą:( proszę:(

noavatar.png
Norman 2018-09-26

Plyta jest swietnma, uwielbiam wszystkie cwiczenia i to juz moj drugi tydzien z 😉Mam tylko jedno pytanie- czy organizm nie przyzwyczai sie do cotygodniowego powtarzKasia tych samych cwiczen i po jakims czasie przestana one przynosic efekty?

noavatar.png
Mateusz 2018-09-26

To co napisała jest bardzo ważne!! żałujcie na ten test bo zdrowie jest najważniejsze !

noavatar.png
Fausta 2018-09-26

Są takie mieszanki już gotowe w sklepach.

Top